Grupo 2A
- D
- E
- V
- V
- V
FC Tekstilshchik Ivanovo - Leningradets
Dinamo Vologda - Leningradets
Spartak Kostroma - Leningradets
Leningradets - FC Torpedo Vladimir
FC Chertanovo Moscow - Leningradets
- E
- E
- D
- E
- V
FC Murom - Zvezda St Petersburg
Zvezda St Petersburg - Spartak Kostroma
FC Chertanovo Moscow - Zvezda St Petersburg
Zvezda St Petersburg - FC Tekstilshchik Ivanovo
Zvezda St Petersburg - Dinamo Vologda
- D
- E
- V
- V
- E
FC Torpedo Vladimir - FC Zorkiy Krasnogorsk
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Chertanovo Moscow
FC Zorkiy Krasnogorsk - Dinamo Vologda
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Murom
Spartak Kostroma - FC Zorkiy Krasnogorsk
- D
- E
- E
- V
- D
Spartak Kostroma - Baltika-Bfu Kaliningrad
Baltika-Bfu Kaliningrad - FC Torpedo Vladimir
FC Tekstilshchik Ivanovo - Baltika-Bfu Kaliningrad
Baltika-Bfu Kaliningrad - Dinamo Vologda
FC Murom - Baltika-Bfu Kaliningrad
- D
- E
- D
- D
- D
FC Chertanovo Moscow - Yenisey 2 Krasnoyarsk
Yenisey 2 Krasnoyarsk - FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Spartak Kostroma
FC Torpedo Vladimir - Yenisey 2 Krasnoyarsk
- E
- E
- D
- D
- E
Dinamo Vologda - Luki-Energiya V.luki
Luki-Energiya V.luki - FC Murom
FC Torpedo Vladimir - Luki-Energiya V.luki
Luki-Energiya V.luki - FC Chertanovo Moscow
FC Tekstilshchik Ivanovo - Luki-Energiya V.luki
- E
- V
- V
- D
- E
FC Zenit-2 St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Torpedo-M - FC Zenit-2 St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - FC Tver
Khimik Dzerzhinsk - FC Zenit-2 St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
- V
- V
- D
- E
- V
Torpedo-M - Dinamo St Petersburg
FC Tver - Dinamo St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Khimik Dzerzhinsk
Dinamo Moscow Res. - Dinamo St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
- V
- E
- V
- E
- D
FC Tver - FK Yadro St Petersburg
Khimik Dzerzhinsk - FK Yadro St Petersburg
FK Yadro St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - FK Yadro St Petersburg
Torpedo-M - FK Yadro St Petersburg
- D
- V
- E
- E
- E
Rodina-M - Khimik Dzerzhinsk
Dinamo Moscow Res. - Rodina-M
Rodina-M - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Torpedo-M - Rodina-M
Rodina-M - FC Tver
- E
- D
- D
- D
- D
SS Elektron Velikiy Novgorod - Dinamo Moscow Res.
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - SS Elektron Velikiy Novgorod
SS Elektron Velikiy Novgorod - Torpedo-M
FC Tver - SS Elektron Velikiy Novgorod
SS Elektron Velikiy Novgorod - Khimik Dzerzhinsk
Grupo 2B
- V
- E
- E
- E
- E
FC Tekstilshchik Ivanovo - Leningradets
Yenisey 2 Krasnoyarsk - FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Tekstilshchik Ivanovo - Baltika-Bfu Kaliningrad
Zvezda St Petersburg - FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Tekstilshchik Ivanovo - Luki-Energiya V.luki
- E
- E
- V
- D
- V
FC Murom - Zvezda St Petersburg
Luki-Energiya V.luki - FC Murom
FC Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Murom
FC Murom - Baltika-Bfu Kaliningrad
- V
- E
- V
- V
- D
FC Chertanovo Moscow - Yenisey 2 Krasnoyarsk
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Chertanovo Moscow
FC Chertanovo Moscow - Zvezda St Petersburg
Luki-Energiya V.luki - FC Chertanovo Moscow
FC Chertanovo Moscow - Leningradets
- V
- E
- D
- V
- E
Spartak Kostroma - Baltika-Bfu Kaliningrad
Zvezda St Petersburg - Spartak Kostroma
Spartak Kostroma - Leningradets
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Spartak Kostroma
Spartak Kostroma - FC Zorkiy Krasnogorsk
- V
- E
- V
- D
- V
FC Torpedo Vladimir - FC Zorkiy Krasnogorsk
Baltika-Bfu Kaliningrad - FC Torpedo Vladimir
FC Torpedo Vladimir - Luki-Energiya V.luki
Leningradets - FC Torpedo Vladimir
FC Torpedo Vladimir - Yenisey 2 Krasnoyarsk
- E
- E
- D
- D
- D
Dinamo Vologda - Luki-Energiya V.luki
Dinamo Vologda - Leningradets
FC Zorkiy Krasnogorsk - Dinamo Vologda
Baltika-Bfu Kaliningrad - Dinamo Vologda
Zvezda St Petersburg - Dinamo Vologda
- D
- D
- V
- E
- V
Torpedo-M - Dinamo St Petersburg
Torpedo-M - FC Zenit-2 St Petersburg
SS Elektron Velikiy Novgorod - Torpedo-M
Torpedo-M - Rodina-M
Torpedo-M - FK Yadro St Petersburg
- E
- D
- D
- E
- E
SS Elektron Velikiy Novgorod - Dinamo Moscow Res.
Dinamo Moscow Res. - Rodina-M
FK Yadro St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
Dinamo Moscow Res. - Dinamo St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
- D
- D
- D
- V
- E
FC Tver - FK Yadro St Petersburg
FC Tver - Dinamo St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - FC Tver
FC Tver - SS Elektron Velikiy Novgorod
Rodina-M - FC Tver
- V
- E
- V
- V
- V
Rodina-M - Khimik Dzerzhinsk
Khimik Dzerzhinsk - FK Yadro St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Khimik Dzerzhinsk
Khimik Dzerzhinsk - FC Zenit-2 St Petersburg
SS Elektron Velikiy Novgorod - Khimik Dzerzhinsk
- E
- V
- E
- E
- D
FC Zenit-2 St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - SS Elektron Velikiy Novgorod
Rodina-M - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - FK Yadro St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Grupo 2A, Promotion Round
- D
- E
- V
- V
- V
FC Tekstilshchik Ivanovo - Leningradets
Dinamo Vologda - Leningradets
Spartak Kostroma - Leningradets
Leningradets - FC Torpedo Vladimir
FC Chertanovo Moscow - Leningradets
- V
- E
- E
- E
- E
FC Tekstilshchik Ivanovo - Leningradets
Yenisey 2 Krasnoyarsk - FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Tekstilshchik Ivanovo - Baltika-Bfu Kaliningrad
Zvezda St Petersburg - FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Tekstilshchik Ivanovo - Luki-Energiya V.luki
- E
- E
- V
- D
- V
FC Murom - Zvezda St Petersburg
Luki-Energiya V.luki - FC Murom
FC Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Murom
FC Murom - Baltika-Bfu Kaliningrad
- V
- E
- D
- V
- E
Spartak Kostroma - Baltika-Bfu Kaliningrad
Zvezda St Petersburg - Spartak Kostroma
Spartak Kostroma - Leningradets
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Spartak Kostroma
Spartak Kostroma - FC Zorkiy Krasnogorsk
- V
- E
- V
- V
- D
FC Chertanovo Moscow - Yenisey 2 Krasnoyarsk
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Chertanovo Moscow
FC Chertanovo Moscow - Zvezda St Petersburg
Luki-Energiya V.luki - FC Chertanovo Moscow
FC Chertanovo Moscow - Leningradets
- V
- E
- V
- D
- V
FC Torpedo Vladimir - FC Zorkiy Krasnogorsk
Baltika-Bfu Kaliningrad - FC Torpedo Vladimir
FC Torpedo Vladimir - Luki-Energiya V.luki
Leningradets - FC Torpedo Vladimir
FC Torpedo Vladimir - Yenisey 2 Krasnoyarsk
- E
- E
- D
- E
- V
FC Murom - Zvezda St Petersburg
Zvezda St Petersburg - Spartak Kostroma
FC Chertanovo Moscow - Zvezda St Petersburg
Zvezda St Petersburg - FC Tekstilshchik Ivanovo
Zvezda St Petersburg - Dinamo Vologda
- D
- E
- V
- V
- E
FC Torpedo Vladimir - FC Zorkiy Krasnogorsk
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Chertanovo Moscow
FC Zorkiy Krasnogorsk - Dinamo Vologda
FC Zorkiy Krasnogorsk - FC Murom
Spartak Kostroma - FC Zorkiy Krasnogorsk
- D
- E
- E
- V
- D
Spartak Kostroma - Baltika-Bfu Kaliningrad
Baltika-Bfu Kaliningrad - FC Torpedo Vladimir
FC Tekstilshchik Ivanovo - Baltika-Bfu Kaliningrad
Baltika-Bfu Kaliningrad - Dinamo Vologda
FC Murom - Baltika-Bfu Kaliningrad
- E
- E
- D
- D
- D
Dinamo Vologda - Luki-Energiya V.luki
Dinamo Vologda - Leningradets
FC Zorkiy Krasnogorsk - Dinamo Vologda
Baltika-Bfu Kaliningrad - Dinamo Vologda
Zvezda St Petersburg - Dinamo Vologda
- D
- E
- D
- D
- D
FC Chertanovo Moscow - Yenisey 2 Krasnoyarsk
Yenisey 2 Krasnoyarsk - FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Spartak Kostroma
FC Torpedo Vladimir - Yenisey 2 Krasnoyarsk
- E
- E
- D
- D
- E
Dinamo Vologda - Luki-Energiya V.luki
Luki-Energiya V.luki - FC Murom
FC Torpedo Vladimir - Luki-Energiya V.luki
Luki-Energiya V.luki - FC Chertanovo Moscow
FC Tekstilshchik Ivanovo - Luki-Energiya V.luki
Grupo 2B, Relegation Round
- V
- V
- D
- E
- V
Torpedo-M - Dinamo St Petersburg
FC Tver - Dinamo St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Khimik Dzerzhinsk
Dinamo Moscow Res. - Dinamo St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
- V
- E
- V
- V
- V
Rodina-M - Khimik Dzerzhinsk
Khimik Dzerzhinsk - FK Yadro St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Khimik Dzerzhinsk
Khimik Dzerzhinsk - FC Zenit-2 St Petersburg
SS Elektron Velikiy Novgorod - Khimik Dzerzhinsk
- E
- V
- V
- D
- E
FC Zenit-2 St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Torpedo-M - FC Zenit-2 St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - FC Tver
Khimik Dzerzhinsk - FC Zenit-2 St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
- D
- D
- D
- V
- E
FC Tver - FK Yadro St Petersburg
FC Tver - Dinamo St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - FC Tver
FC Tver - SS Elektron Velikiy Novgorod
Rodina-M - FC Tver
- E
- D
- D
- E
- E
SS Elektron Velikiy Novgorod - Dinamo Moscow Res.
Dinamo Moscow Res. - Rodina-M
FK Yadro St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
Dinamo Moscow Res. - Dinamo St Petersburg
FC Zenit-2 St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
- D
- D
- V
- E
- V
Torpedo-M - Dinamo St Petersburg
Torpedo-M - FC Zenit-2 St Petersburg
SS Elektron Velikiy Novgorod - Torpedo-M
Torpedo-M - Rodina-M
Torpedo-M - FK Yadro St Petersburg
- E
- V
- E
- E
- D
FC Zenit-2 St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - SS Elektron Velikiy Novgorod
Rodina-M - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - FK Yadro St Petersburg
Dinamo St Petersburg - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
- V
- E
- V
- E
- D
FC Tver - FK Yadro St Petersburg
Khimik Dzerzhinsk - FK Yadro St Petersburg
FK Yadro St Petersburg - Dinamo Moscow Res.
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - FK Yadro St Petersburg
Torpedo-M - FK Yadro St Petersburg
- D
- V
- E
- E
- E
Rodina-M - Khimik Dzerzhinsk
Dinamo Moscow Res. - Rodina-M
Rodina-M - Znamya Truda Orekhovo Zuevo
Torpedo-M - Rodina-M
Rodina-M - FC Tver
- E
- D
- D
- D
- D
SS Elektron Velikiy Novgorod - Dinamo Moscow Res.
Znamya Truda Orekhovo Zuevo - SS Elektron Velikiy Novgorod
SS Elektron Velikiy Novgorod - Torpedo-M
FC Tver - SS Elektron Velikiy Novgorod
SS Elektron Velikiy Novgorod - Khimik Dzerzhinsk